lokalita

polyfunkčný objekt  Rezidencia Krajinská

Rezidencia Krajinská

sa nachádza v starobylom kráľovskom Meste Svätý Jur s bohatou históriou, pamiatkami, povesťami i tradíciami  vinohradníctva, ktoré sa zachovali dodnes. Je to malebné mestečko, ktorého historické jadro bolo vyhlásené za mestskú  pamiatkovú rezerváciu, no je i obklopené nádhernou prírodou Malých Karpát z jednej strany i Národnou prírodnou rezerváciou Šúr z druhej strany. Oblasť  je prepletená cyklochodníkmi, turistickými trasami, takže o prípadné vychádzky do prírody či športové vyžitie nebudete mať núdzu. 

Občianska vybavenosť

I keď Mesto Svätý Jur má len 5960 obyvateľov, ponúka všetko čo má každé mesto z hľadiska občianskej vybavenosti mať i omnoho viac.

Okrem základnej vybavenosti ako sú potraviny, pošta, škola (Základná škola za rok 2020 dostala ocenenie za najlepšiu školu Slovenska) škôlka, zdravotné stredisko, reštaurácie, kaviarničky, služby, obchodíky….. sú tu vínne pivničky renomovaných svätojurských vinárstiev, rôzne športové kluby, spolky, skanzen, vybudované náučné  chodníky…

Mesto Svätý Jur je veľmi aktívne mesto, ktoré neustále  inovuje  a  investuje  prostriedky do rôznych  projektov  i   do  obnovy  chodníkov, komunikácií  a  okolia …    Nedávno sa otvoril vinohradnícky skanzen…. organizujú sa rôzne podujatia,  slávnosti… je  to  skrátka malebné mestečko s atmosférou  genia loci,  ktoré  si zamilujete.

Dostupnosť

Výborné vlakové i autobusové spojenie a i nedávno dobudovaný obchvat D4/R7 vám umožní za takmer pár minút sa dostať i do Rakúska či Maďarska. 

Rezidencia Krajinská je len necelých 14km od centra hlavného mesta Slovenska, Bratislavy 

(ani nie 7km od centra Rače) a necelých 6km od okresného Mesta Pezinok. 

Pešo ste ani nie za 2minuty na autobusovej zastávke a necelých 8 minút na vlakovej stanici.

Bývanie s výhodami

Veľkou prednosťou Rezidencie Krajinská je lokalita bývania v centre mesta v modernom útulnom iba 3podlažnom komplexe s výťahom, zo všetkým na dosah i s nádhernou prírodou za oknami. S možnosť zakúpenia pohodlného parkovania (v garáži, alebo vonku) či s možnosťou oddychu v privátnom parku so zeleňou, altánkom i detským ihriskom, ktorý bude prislúchať výlučne iba obyvateľom rezidencie.

Páči sa Vám naša ponuka?

Máte akékoľvek otázky k projektu, na ktoré by ste radi poznali odpovede?

Kontaktujte nás ešte dnes a my sa Vám čo najskôr ozveme.